Novinky

 

Video z minuleho balu
Do repertoáru přidány nové sprostonarodní písně:)


Texty..naucit:)Členská schůze


Dne 22.10.2009 proběhne místo zkoušky (tzn. na sále v DK Akord od 19:30 do 21:30 kdo by nevěděl) pravidelná (musí být uskutečněna 1x ročně) členská schůze občanského sdružení Ševčík – moravský folklorní soubor.POZOR POZOR!!! Předvánoční veselice


za prvé - dne 11.12.2009 od cca 17 hodin bude uspořádána předvánoční veselice

za druhé – místo konání je v hospůdce zvané U vrtule, nacházející se v komplexu zvaném Corpus, umístěném ve Výškovicích kousíček od ústředí FBI (pro ne zcela se orientující, se jedná vo fakultu Bezpečnostního inženýrství téhož času upíchnutou v bývalé základní škole Lumírova 13) J (no a pro vostatní mimoně je přiložena orientační mapka J )

za třetí – pití bude, jídla poskrovnu (nějaká ta polívka nebo utopenec by se možná od předloňska našel J ) tudíž budou-li se chtít naše luxusní slečny a panimámy manažerky obtěžovat s přípravou nějakého toho vobčerstvení (jednohubka či tak něco), bude jenom dobře J

za čtvrté – na místě se nachází, hrací skříňka, uzavřený výběh pro děti a jinou divokou zvěř s možností ugrilovat ji(e)

za páté – hudební nástroje všeho druhu a pohlaví jsou vítány

za šesté – no to by bylo asi všechno J

Narozeninová párty


Termín akce je 9 - 11.10. To znamená druhý víkend v říjnu.
Akce je za každého počasí...;o) Na dopravě se domluvíme až těsně před tím víkendem.....
Tímto vyhlašuji konkurz na neděli na střízlivé řidiče..

Voděrady


Odkaz na pořad o Festivalu ve Voděradech na SME href="http://tv.sme.sk/v/10806/folklor-a-vysoke-umenie-ruka-v-ruke.html, který se otevře v novém okně.

Nove fota!!


Fotky ze Salichcupu...!!!

Vítejte!!!


Vítejte na nových stránkách folklorního souboru Ševčík. Své názory nám můžete sdělovat na guestbooku a také se můžete zaregistrovat a tak se stát členem našeho funclubu:)

<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>